wizards of waverLy pLace

wizards of waverLy pLace fan cLub..

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Forum BiLgiLeri

YazarMesaj
tripkoLik
Admin
tripkoLik

MesajKonu: Forum BiLgiLeri   Çarş. Eyl. 23, 2009 5:35 pm

İmza - Her yazdıgınız mesajın altında cıkan istediğiniz yazıdır , örnek olarak benim her mesajımın altında Daha temiz bir forum icin ... diye devam eden yazı vardır . Bunu Ekranın sol üstündeki Kullanıcı KP ye girip , imzamı değiştir seceneğine basıp düzenleyebilirsiniz.İmzaya resimi
seklinde ekleyebilirsiniz . Cok büyük resimler koymamanız forum kirliliği acısından iyi olur .

Avatar - Her yazdıgınız mesajda Nickininizin altında cıkan kücük resimdir.Bunuda Ekranın sol üstündeki Kullanıcı KP ye girip , avatarımı değiştir diyerek düzenleyebilirsiniz boyutları uygun oLmalı... , nerden anlarım derseniz koyucagınız resme sag klik - özellikler diyip anlıyabilirsiniz ]Önceden herhangi bir avatar var da , baska bir avatar yüklüyorsanız , bir önceki avatar silinir , yeni avatar yüklenir

Profil - Profiliniz herhangi bir kullanıcı tarafından sizin görülen bilgilerinizdir . Ekranın sol üstündeki Kullanıcı KP ye girip , Profil değiştir seceneğine basıp düzenleyebilirsiniz .

Şifre Değiştirmek - Şifrenizi de aynı sekilde Ekranın enn üstünedeki Profil'deki ilk sayfan Şifre değiştir seceneği ile düzenleyebilir,değiştirebilirsiniz .

Derleyip toplarlıyım dedim umarım faydalı olmustur , isteyen arkadaslar artık forumdaki konularda ne yapmammm lazım demeden buraya bakarak sorununa cözüm bulabilir

(alıntıdır)
Kullanıcı profilini gör http://wizardofwaverlyplace.forummum.com

Forum BiLgiLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moto GP2 (Rip)